1394/4/8
تعداد نظرات:0
09:42
شماره مطلب:13944824178
-A A +A
وبلاگ رزمنده مجازی

جلد مجلات دیوار اتاق خواب شما نیست!

امام صادق(ع) شروع می کنم: اَلحَیاءُ عَشَرَةُ أَجزاءٍ تِسعَةٌ فِى النِّساءِ و َواحِدٌ فِى الرِّجالِ؛ حیا ده جز دارد، نُه جزء آن در زنان است و یک جزء در مردان.

به گزارش قلم سپید ،وبلاگرزمنده مجازی نوشت:

 اگرچه صدای من به جایی نمی رسد، اما نمی توانم سکوت کنم! با حدیثی از امام صادق(ع) شروع می کنم: اَلحَیاءُ عَشَرَةُ أَجزاءٍ تِسعَةٌ فِى النِّساءِ و َواحِدٌ فِى الرِّجالِ؛ حیا ده جز دارد، نُه جزء آن در زنان است و یک جزء در مردان. من لایحضر الفقیه ج3 ، ص468 ، ح4630

هر دم از این باغ بری می رسد! تا به حال زیاد شاهد بی حجابی و بدحجابی بازیگران زن سینما و تلویزیون بودیم؛ از حضور با پوشش نامناسب در جشنواره ها، مراسمات گوناگون،سفرهای خارجه و ... اما این بار شیطنت  این به اصطلاح هنرمندان جور دیگری دارد خودش را نشان می دهد!

تصاویر آتلیه ای از دوران بارداری روی جلد مجلات در کمال بی حیایی و وقاحت که در شأن یک زن مسلمان و یک زن ایرانی نیست! چند وقت پیش بود که تصویر بارداری یکی از بازیگران مشهور روی جلد یک مجله خودنمایی می کرد و حال بعد از مدتی یکی دیگر... و تصاویر آتلیه ای با همسرشان که جداً باید به غیرتشان آفرین باد گفت!

بی شرمی، بی حیایی و بی غیرتی تا کجا و تا چه حد؟! اینجا هالیوود و بالیوود نیست، شما هم جولی و وینسلت و ... نیستید که دست روی شکم برآمده تان می گذارید و در آغوش همسرتان عکس می اندازید و در منظر عمومی قرار می دهید! اینجا ایران اسلامی ست با هویت و فرهنگ خودش!

به دور از شرم و حیای یک زن  است با چنین حالتی تصویر خودش را در ملأ عام بگذارد که دیگران هم به به و چه چه بگویند! شرم بر مردی که در چنین تصویری با زنش همراهی می کند و تصویر برجستگی های بدن همسرش را با دیگران به اشتراک می گذارد!

بی حیایی، بارداری هنرمندان

بارداریِ تو یک مسئله ی کاملاً خصوصی و دونفره شما و همسرتان است! چطور می شود که خصوصی ترین مسئله زندگی ات را اینطور در انظار عمومی قرار می دهی؟! این فضای مجازی، جلد مجلات، شبکه های اجتماعی و... هیچکدام دیوار اتاق خواب شما نیست که عکس خصوصی بگیرید بچسبانید روی آن! چهار دیواری مختص شما هم نیست که به اختیار هر حرکتی انجام دهید و کسی دم برنیاورد!

خدا می داند که بی حیایی و بی شرمی است که به این شکل فریاد بزنی : "چند روز دیگه مامان میشم"!

خدا می داند این جا فرهنگ و هویت خودش را دارد و شما گم کردید خودتان را! مگر نه این است که ما هنوز هم در جستجوی شهدایمان هستیم! شهدایی که رفتند تا عفت و غیرت و حیا نرود! اما واحسرتا که رواج بی حیایی چقدر آسان شده! مرد و زن دست به دست هم داده اند!

مدت هاست هوای شهر آلوده شده به گرد و غبار گناه و فسادهای علنی!! برایتان مفهومی ندارد از غیرت و شهید سخن گفتن! چرا که مدت هاست این فرهنگ بازیچه ی عده ای ناجوانمرد شده! هیچ مسئول فرهنگی هم ککش نمی گزد! کسی به شما یاد نداد معنای عفت و حیا را؟ کسی به شما یاد نداد معنای غیرت را؟ اگرنه ، خودتان تشخیص نمی دهید شأن و منزلت یک زن را !

(وَلاَ تَبَرَّجْنَ تَبَرُّجَ الْجَاهِلِیَّةِ الْأُولَی) (احزاب: 33) ای زنان (در برابر نامحرم) ظاهر نشوید و خودنمایی نکنید؛مانندخودنمایی دوران جاهلیت نخستین؛

 بانوی به اصطلاح هنرمند!!! انتشار تصاویر بارداری شما نه با شرع جور در می آید نه با عقل نه عرف و آداب این جامعه! چطور به خودتان اجازه می دهید تا این حد حرمت شکنی کنید! این حرکات شما جز ترویج بی عفتی و بی حیایی در جامعه نتیجه ای نخواهد داشت! حقارتهای درونی تان را به شکل دیگری نشان دهید نه با نشانه گرفتن فرهنگ و هویت ایران اسلامی!

 رسول اکرم صلى الله علیه و آله : وَ نِساءٌ کاسیاتٌ عاریاتٌ مُمیلاتٌ مائِلاتٌ رُؤُوسُهُنَّ کَأَسنِمَةِ البُختِ المائِلَةِ لایَدخُلنَ الجَنَّةَ و َلایَجِدنَ ریحَها وَ إنَّ رِیحَها لَیُوجَدُ مِن مَسیرَةِ کَذا وَ کَذا؛

(در آینده) زنانى پیدا مى شوند که در عین پوشیدگى برهنه اند (لباس هاى بدن نما و جوراب هاى نازک مى پوشند) هوسباز و دلفریب مى باشند، موهاى خود را طورى آرایش مى کنند که مانند کوهان شتر جلوه مى کند. اینان داخل بهشت نمى شوند و حتى بوى آن را استشمام نمى کنند، با این که بوى بهشت از راه بسیار دور شنیده مى شود. لسان العرب ج11 ، ص637 - تاج العروس من جواهر القاموس ج15 ، ص708

وبلاگ خود را به ما معرفی کنید.

انتهای پیام /م

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.