1394/3/18
تعداد نظرات:1
12:02
شماره مطلب:139431823234
-A A +A
مرجع وبلاگهای زاهدان

گوش کن و ببین هنوز شهید می آورند

یادم رفت هنوز هستند افرادی که برنگشته اند و هنوز مادرانشان چشم به راهند.

به گزارش قلم سپید ،مرجع وبلاگهای زاهدان نوشت:

غافل شده ام یادم رفت آرامشم، آبرو و وجب به وجب میهنم را مدیون چه افرادی هستم. غافل شدم و یادم رفت هنوز هستند افرادی که برنگشته اند و هنوز مادرانشان چشم به راهند. خدایا غافل شده ام اکنون  که برگشتند چه بگویم اگر از من بپرسند بعد ما چه کردی؟ چه بگویم...

ای کاش از ما نپرسند که بعد از شهدا چه کرده ایم؟! از این سوال سخت شرم دارم، از اینکه اینقدر رفاه زده ام، از صدای خواب آلوده ام شرم دارم.

می دانم که اگر امروز با جماعت شهدا مواجه شوم همان کلام نورانی امیرالمومنین (ع) را خواهم شنید؛ آنجا که به مردم دنیا طلب کوفه فرمودند:  سوگند! اگر ما هم مثل شما (راحت طلب) بودیم،عمود دین برپا نمی شد.درخت اسلام خوش شاخ و برگ و خوش قد و قامت نمی شد.

می دانم که اگر با شهدا مواجه شویم آنان خواهند گفت:  اگر ما هم مثل شما پای ارزش های انقلاب کوتاه می آمدیم،امروز نهال انقلاب به این شجره طیبه ، تبدیل نمی شد. شجره ی زیبایی که اصل آن ثابت و شاخ و برگ آن در آسمان هاست.

وبلاگ خود را به ما معرفی کنید.

انتهای پیام /م

 

نظرات

یه شعر از دوست خوبم : برای175غواص شهید بادست بسته بادوبال باز،ماهی ها درآب باظرفیت پرواز،ماهی ها قلاب هادرآسمان آب افتادند وبازماهیگیرهاوباز،ماهی ها تلخ است دورازآب ماهی رابخوابانی وقتی که میمیرندبایک ناز،ماهی ها گوش تمام آبهادلتنگ آنهابود باخاکها گفتنداماراز،ماهی ها کور گره های همه فرماندهان واشد بادستهای بسته ی سربازماهی ها. وحیدعظیم پور

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.